Par kompāniju

Astra Property ir spēcīgs un stabils pilna servisa nekustamo īpašumu uzņēmums, kas apvieno labākos un pieredzējušākos nozares profesionāļus. “Vienas pieturas” aģentūra, kas sniegs profesionālus gan Jums piederošā nekustamā īpašuma pārdošanas, gan pārvaldīšanas un uzturēšanas pakalpojumus.

Nekustamā īpašuma risinājumi ir mūsu ikdiena, ko mīlam. “Astra Property” vadošie speciālisti nekustamo īpašumu nozarē strādā kopš 2001.gada.

“Astra Property” katrs klients ir personība, mēs esam pieredzējuši privātkonsultanti, kas specializējas individuālu risinājumu izstrādē. Mūs ir augstu novērtējuši gan vietējie, gan ārvalstu klienti, kas ir pamats plānot darbības paplašināšanu ārpus Baltijas kā Rietumu, tā Austrumu virzienā.

“Astra Property” misija ir pārņemt rūpes par visiem ar Jūsu nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem, uzņemoties atbildību par labākā risinājuma atrašanu un realizēšanu.

Mūsu vērtības ir absolūta uzticamība un godīgums, stabilitāte, lojalitāte un mīlestība pret darbu, ko darām. Tajā pat laikā mūsu lielākā vērtība ir mūsu klienti.