SCHOOL HOUSE - Centrs, A. Čaka iela 30

67000 - 233000 €

(2000 - 2400 EUR/m2)

Platība: 36.0 - 83.0 m2

Istabu skaits: 1 - 3

Papildinformācija

Piedāvājam kvalitatīvus dzīvokļus pilnībā renovētā namā pašā Rīgas centrā, A. Čaka ielā 30. Nams atrodas plašā, labiekārtotā pagalmā, kuru no aktīvās ielas šķir slēgti iebraucamie vārti. Vēsturiski namā bija izvietota meiteņu komercskola, no kā projekts ir ieguvis savu nosaukumu School House.

Ēkas divās kāpņu telpās ir 51 dzīvoklis, šobrīd atlikuši tikai 11 - studijas tipa, divu istabu, trīs istabu dzīvokļi, kā arī divu līmeņu dzīvokļi ar privātām terasēm. Dzīvokļu platības ir no 33 m2 līdz 83 m2. Minimālais griestu augstums ir 2,8 metri, savukārt divu līmeņu dzīvokļos tas sasniedz pat 6 metrus. Trīs istabu dzīvokļu pircējiem ir iespēja iegādāties autostāvvietu mājas pagalmā.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pabeigtu iekšējo apdari, izmantojot augstvērtīgus materiālus -parketa grīdas, koka logi, kvalitatīva santehnika.

Nams ir atjaunots atbilstoši mūsdienu prasībām – ēkai ir nostiprināti pamati, atjaunota fasāde, nomainīts jumta segums, pilnībā nomainītas visas komunikācijas. Ēkā ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti “Schindler” firmas lifti.

Lieliska atrašanās vieta ar vieglu piekļuvi jebkurai pilsētas daļai - tikai dažu minūšu gājiena attālumā no TC Origo, 10 min līdz Vecrīgai un apkārtējiem parkiem. Visas pilsētas kafejnīcas un veikali atrodas gandrīz pie jūsu durvīm.

Droši zvaniet vai rakstiet, lai vienotos par apskati vai iegūtu papildus informāciju par pieejamajiem dzīvokļiem projektā.

Artis Alksnītis


+37129266255

info@astraproperty.lv

Kredīta kalkulators

Pirmā iemaksa
Ikmēneša maksājums